אודיו-וידאו

מעטפת שירותי אודיו וידאו מתקדמים ומקצועיים לעסקים

החל ממערכות סאונד, מסכי פרסום ועד למערכות מולטימדיה ושירותי מוזיקה שיודעים להתממשק באופן מושלם ביניהם דרך מסך שליטה אחד. השירות שלנו כולל תהליך איפיון ופתרונות מקצה לקצה בהתאם לצרכים הרלוונטים ללקוח ולנתוני בית העסק.

מסכים חכמים בשליטה מרחוק על ידי אפליקציה

אספקת מסכים מקצועיים לעסק, המותאמים לקצב שידור 24/7 במהירות גבוהה במיוחד, לטובת איכות צפייה מקסימלית עבור לקוחותינו, לאורך זמן. על התכנים המוצגים במסכים תוכלו לשלוט דרך אפליקציה נוחה ופשוטה לשימוש, המותקנת על גבי המסך החכם, ללא צורך בחיבור לציוד קצה נוסף.

סנכרון בין הרשתות

על מנת שתוכלו לשמור על אחידות התכנים בין הרשתות, יש בידיכם האופציה לשלוט באמצעות האפליקציה על מספר מסכים, תוך בחירת שידור זהה של תכנים בזמן אמת בכלל הרשתות.

אלמנטים דינמיים

פלטפורמת מסכי הפרסום שלנו משלבים אלמנטים דינמיים מגוונים, ביניהם: סרטונים, אנימציות והקרנת תמונות ללא כל צורך בהתקן חיצוני. השירות מתאים ללקוחות שרוצים להנות משטח פרסומי, הצגה של תפריטים, שירותים, מחירים ועוד.

לשמוע מלקוחות שלנו

צדקיהו
מושיקו
בעלים
לצוות המדהים של אייפרקטיקום! לאחר בדיקה מעמיקה של המתחרים בשוק הגענו אליכם לשירותי הטלפוניה ומיד הרגשנו בבית. השירות היה אדיב ומקצועי. להכל יש פתרון והייתם חלק בלתי נפרד בהחלטות וברעיונות יצירתיים. תודה והמשיכו כך
בנדיקט
טובי
בעלים
למי מכם שמחפש ספקים מקצוענים שגם כיף לעבוד איתם - אז אייפרקטיקום. מקצוענים ומקסימים, שבוע לאחר תחילת העבודה צחי שימש גם כאונה הימינית במח שלי. עובדים ביעילות ותקתקנות שראוי ללמוד עליה באוניברסיטאות - גילו יכולת מדהימה לאתר את הכאבים שלנו ולטפל בהם במהירות, ייעצו בעדינות לאורך כל הדרך וגם התעקשו באסרטיביות מקצועית במקומות בהם נדרש. הדברים האלו הפכו את העבודה איתם למדהימה והובילו לפרויקט חסר פשרות שפשוט מייצר הצלחות. אני מרוצה מתהליך העבודה, מרוצה מהצוות המקצועי שליווה אותנו בתהליך, מרוצה מאוד מהתוצר הסופי ובהחלט ממליץ אם אתם בצומת החלטה ללכת על זה. תהנו!
גויה
אלישע
בעלים
עם Ipracticom קיבלתי את כל האינפורמציה שהייתי זקוק לה וקיבלתי ליווי מלא לאורך כל התהליך החל מהשיחה הראשונה וגם תמיד יש למי לפנות ויש אבא ואמא בתמונה שאני יכול לסמוך עליהם בעיניים עצומות
אפילוגיק
טליה
פניתי לאייפרקטיקום לפרויקט שלם שכלל וידאו ואודיו. הם הגיעו לקלינקה בשעות שנוחות לי ולא בקבלת קהל, עשו עבודה זריזה חבל על הזמן, דאגו לעדכן אותי בכל שלב על ההתקדמות. הפרויקט היה סופר מוצלח בעיניי, אסתטי מרשים ויעיל!

אתם בחברה טובה

הפרוייקטים שלנו בעסקים שלכם

אנו מלווים מאות סוגי עסקים ממגוון ענק של ענפים בתעשיה, כאשר כל עסק ועסק מקבל מאיתנו את היחס המיוחד ואת ההתאמה המושלמת לצרכים, לסוג הארגון, לגודל העסק ולדרישות המיוחדות לו. 

דוכני רשת רולדין, כל הארץ

כבכל שנה, קולקציית הסופגניות של רולדין מגיעה.

הרשת מקימה דוכני מכירה בקניונים ובמרכזים מסחריים בהם התקשורת לא תמיד יציבה, המיקום מאתגר מכיוון שיש עומס על אנטנות הסלולר ולכן יתכנו נפילות.

 

על מנת להקים את הדוכנים בהצלחה נדרשנו לחשוב על פתרון יצירתי - אינטרנט סלולרי שעובד ללא תשתיות קוויות לטובת מערכת הקופות, כך יכול דוכן לעבוד באופן רציף.

 

ראשית הרכבנו עבור הרשת קיט הכולל ראוטר סלולרי המכיל 2 סימים של 2 חברות תקשורת שונות, מתג מנוהל, יחידת נקודת גישה אלחוטית (AP-WiFi), יחידת אוורור קיט ע"י מאוורר.

כחלק מעולם האפייה שכולל בתוכו אבקות סוכר, שוקולדים ועוד מלא יאמי, היינו צריכים לחשוב על קופסה אטומה לכל הציוד שלא יתלכלך ויצרנו כניסות רשת מחוץ לקופסה לטובת חיבור מהיר ואפשרות לקפל את הדוכנים ולפתוח אותם בזמן מינימלי.

 

כל הציוד בקיט מנוהל ומנותר בצורה מלאה. בנוסף, תכנתנו סקריפט אוטומטי שיעביר את הקופות בין חברות הסלולר במידה ותהיה תקלה, כך שהדוכן לא ירגיש בכלל שיש לו נפילת רשת. נקודת הגישה שהותקנה עוצמתית ותאפשר להפעיל מספיק טאבלטים במקביל לטובת הקופות ללא שום בעיה. כל דוכן מתועד אצל צוות המוקד שלנו שזמין לתת שירות 24/7 במהירות שיא.

 

כבכל שנה, רשת רולדין מרחיבה את פעילותה לקראת חג החנוכה ואנחנו נכנסים לשיתוף פעולה ביצירת תקשורת רציפה לדוכני הסופגניות שיעבדו בצורה חלקה. כנסו לטעום!

ביץ' קלאב | חיפה, חוף דאדו

כל מה שצריך בשביל להשלים את החוויה הקולינרית על חוף הים היא תקשורת איכותית לקופה המשלבת בין תקשורת קווית ותקשורת WIFI וכמובן מערכות אודיו עמידות לתנאי הים.

את הפניה הראשונה מהלקוח קיבלנו בעניין של אספקת מענה עבור פתרונות תקשורת לקופות המסעדה. 

מרגע קבלת הפניה, כמובן שהצגנו ללקוח את מגוון פתרונות התקשורת הנכונות והמדויקות לצרכים שלו, ובנוסף ביצענו בדיקה מקיפה נוספת, בה סרקנו עבורו צרכים נוספים שיכולים לשדרג לו את העסק, מתוך עולמות התוכן שלנו. 

פתרון התקשורת עבור הקופות כלל התקנת תקשורת קווית המשולבת יחד עם תקשורת WIFI. השילוב בין השניים מאפשר לחברה להנות מהפתרונות המתקדמים ביותר עבורו, תוך התאמה מדויקת למידות המקום, התחשבות בדרישות מערכת הקופה והטמעה של המערכת מול חברת הקופות. 

מאחר ומסעדת הביץ' קלאב נירוונה ממוקמת על חוף הים, נדרש באופן טבעי, פתרון אודיו המתחשב בפנים המסעדה ומחוצה לה. הסברנו ללקוח את חשיבות בחירת פתרונות הסאונד המתאימים לתנאי אקלים מורכבים בעקבות הלחות והמליחות הגבוהה, וסיפקנו עבורו מערכת אודיו איכותית לפנים המסעדה של חברת MARTIN AUDIO מסדרת BLACKLINE הכוללת 8 רמקולים בתוספת סאב 15". 

עבור מרפסת המסעדה, הדורשת את הפתרון המורכב יותר, מאחר ונמצאת כ-50 מטר מקו המים על חוף הים בדרום חיפה, בחרנו בציוד סאונד עמיד ללחות ולמליחות גבוהה (כזה שמונע מצבי חלודה וקורוזיה) - רמקולים של חברת MARTIN AUDIO מסדרת CDD, מדגם  CDD6 בתצורת MARIN. כמו כן הותקן סאב  12" של חברת ONE SYSTEM האמריקאית ומערכת מגברים של מותג העל - LAB GRUPPEN מסדרת ה-E.

כל מה שצריך בשביל להשלים את החוויה הקולינרית על חוף הים היא תקשורת איכותית לקופה המשלבת בין תקשורת קווית ותקשורת WIFI וכמובן מערכות אודיו עמידות לתנאי הים.

ברגר קינג | סניף מצפה רמון

הכל התחיל משיחת טלפון אחת, בה יועץ תקשורת מעולם ההסעדה שמלווה את רשת ברגר קינג, חיפש מענה איכותי ומלא ברמת הפרויקט לטובת השירותים הבאים: מעטפת תקשורת לקופות, יצירת תשתית תקשורת קווית, תקשורת אלחוטית, מערכות סאונד, חיישני מקררים ועד לשירותי מחשוב בסניף. 

מהרגע שקיבלנו את התוכניות האדריכליות לפרויקט, ערכנו איפיון מעמיק ומדויק בו הבנו מהם צרכי הלקוח, אפיינו את פתרונות הסאונד הנדרשים בתהליך שכזה, וכמו כן אפיינו את פתרון התקשורת הקווי והאלחוטי. 

 

פותרים תקלות תקשורת מרחוק, בדיוק כמו שהיינו פותרים מקרוב.

הפתרון שהתאמנו עבור סניף ברגר קינג מצפה רמון היה פתרון אשר מנוהל מקצה לקצה, כזה שניתן להגיע באמצעותו לכל רכיב בתקשורת מרחוק, באמצעות ליווי של מוקד השירות שלנו שזמין 24/7. הציוד שהתקנו מאפשר לנו לטפל בתקלה מרחוק, כאילו אנחנו ממש נמצאים בעסק עצמו, מה שמקצר משמעותית את זמני הטיפול.

מצפה רמון הרחוקה מציפה לא מעט אתגרים בכל הנוגע להתקנת פתרונות תקשורת. הגענו לשטח והתאמנו בדיוק רב מענה הכולל פתרונות תקשורת קווית ואלחוטית. לקוחותינו נהנים ממוקד טלפוני הזמין 24/7, ונותן מענה לכלל ציוד התקשורת המנוהל מקצה לקצה.

מוכנים לאינטרנט מהיר בעסק?

דילוג לתוכן