אודות

0 +
לקוחות
0 +
התקנות תקשורת
0
שנות נסיון
0
מענה

מי אנחנו?

אייפרקטיקום היא חברה משפחתית שצמחה מתוך מקצוענות בשילוב אכפתיות. 

מאז שנת 2013 העמקנו בעולם התקשורת לעסקים, הבנו את הפער בהיצע מול הביקוש, פיצחנו את הצרכים הייחודיים והתאמנו פתרון כולל המאפשר לנו תחת קורת גג אחת להקים ולתפעל את כלל הצרכים בתחום התקשורת לחברות ועסקים. 

באנו לשנות.

לתת אלטרנטיבה שפויה ששמה את הלקוח במרכז בעולם התקשורת העסקית. אנחנו בוחרים מידי יום להתנהל בצורה שתתמוך בלקוחות שלנו ומבינה את הלחצים בהם הם מתנהלים. 

באנו לחדש.

חדשנות טכנולוגית היא ביטוי המפתח. אנחנו מפתחים פתרונות תוכנה שיקלו על הלקוח, בונים גשרים על ידי פיתוח ממשקים ודואגים לספק פתרונות יצירתיים וחכמים לבעיות היומיות איתן הלקוח מתמודד. 

באנו במקצוענות. 

הטאלנטים שלנו מומחים כל אחת ואחד בתחומו. 

אנחנו מבינים שכאשר אנחנו עושים את העבודה שלנו כמו שצריך, ללקוח יש ראש שקט לנהל את העסק שלו.

מה אנחנו עושים?

העשייה שלנו והמטרה העליונה היא לאפשר ללקוחות החברה ראש שקט לנהל את האופרציה שלהם. 

על מנת להשיג זאת, פיתחנו לאורך השנים את היכולת לאפיין להתקין ולספק שירות עבור כל צרכי התקשורת של הארגון אותו אנחנו משרתים ובכך לאפשר התנהלות מול גורם מקצועי אחד שאכפת לו. 

בפתרונות יצירתיים, שירות ותמיכה מסביב לשעון ועבודה מול ספקים מומחים אנחנו יוצרים עולם תקשורת עסקי טכנולוגי וחדשני עם תודעת שירות.

האני מאמין שלנו

בראש ובראשונה אייפרקטיקום היא חברה משפחתית. אנו מאמינים בהון האנושי ופיתוחו כערך עליון ולכן שמים דגש על הצמיחה, הכשרה מקצועית מלאה והשקעה בהון האנושי שמרכיב אותנו – מצוות הפיתוח ועד הטכנאים שבשטח. שילוב בין אנשי מקצוע ותיקים עטורי הישגים למוחות צעירים וחדשניים מהווים את הסוד האמיתי להצלחה שלנו כארגון. זאת הדרך שמאפשרת לנו להמשיך לנוע ולהתפתח, להיות שם עבור לקוחותינו, לספק חדשנות טכנולוגית ולהמשיך לצמוח.

יצירת קשר

כתובת

ברוריה 4, כניסה ב', קומה 4, תל אביב

מייל

sales@ip-com.com

דילוג לתוכן