תושה בייקרי | חוף אכזיב

פתרונות מדויקים למערכת הקופות ומשם לפתרון סאונד המשתלב באופן מושלם עם הטבע שמסביב.

פתרונות תקשורת מדויקים למערכת הקופות ומשם לפתרון סאונד חיצוני המשתלב באופן מושלם עם הטבע שמסביב.

את הדרך המשותפת עם מסעדת תושה בייקרי התחלנו כאשר הלקוח פנה אלינו לטובת קבלת מענה תקשורת איכותי למערכת הקופות במסעדה.

מרגע ההגעה שלנו, הבנו שיש צורך לבצע התקנה מדויקת ומותאמת למערכת הקופות, ומשם ערכנו סקירה נוספת כדי להבין כיצד נוכל לסייע בדרכים נוספות ללקוח.

בפועל הקמנו תשתית תקשורת מנוהלת לטובת מערכת הקופות, מדובר במערכת תקשורת קווית ואלחוטית, בעלת שרידות סלולרית, המגיעה עם מענה שירותי של מוקד ייעודי זמין 24/7. 

פתרון התקשורת שלנו מנוהל מקצב לקצה, בעל שרידות סלולרית עם זמינות של 4 שעות לתקלות משביתות.

פתרונות סאונד יצירתיים ללוקיישנים מאתגרים

בנוסף לפתרונות תקשורת הקופות, הענקנו מענה סאונד התפור למידות הלקוח ולתקציב שלו. את הפתרון התאמנו אחרי שערכנו בדיקה וסקירה מעמיקה באתר והבנו את הצרכים המדויקים לעסק. 

הפתרונות שסיפקנו הם מהאיכותיים ביותר בשוק האודיו, של החברות: MONITOR AUDIO ו ONE SYSTEM. הפתרונות  מותאמים לתנאי ים קשים, בייחוד לאור העובדה שבית הקפה ממוקדם כ-100 מטר מקו המים  ומאפשר פיזור גבוה ווליום נמוך בכלל השטח הפתוח. הוספנו גם סאב 12" לטובת קבלת נפח צליל עמוק ואיכותי להגברת החוויה.

בנוסף, יצרנו פתרון סאונד היקפי לפרגולת ההושבה של חברת ONE SYSTEM, חברה המתמחה בפתרונות למצבי קיצון של מקרי לחות ומליחות.

המגברים אשר מפעילים את הרמקולים הם של LAB GRUPPEN האיכותי, ועל איכות הסאונד שולטת מטריצה של חברת XLICA אשר מאפשרת שליטה מאפלקציה.

התוצאה הסופית נותנת מענה אסתטי המשלב את הרמקולים בצורה טבעית בנוף. 

 

לסיכום, הביקור שלנו הוביל לכך שלקוח נהנה מתקשורת למערכות הקופה ומהתקנת מערכת סאונד ייחודית ואיכותית העוטפת את המקום במוזיקה עדינה ונעימה לאוזן הלקוח, בהתאמה לווליום המדויק.

וכפי שהלקוח אומר "תוצאה מעל המצופה".

אולי יעניין אותך גם

Case Study

קיט סלולרי לדוכני הסופגניות - פתרון יצירתי ללא תשתית קווית

דוכני רשת רולדין, כל הארץ
כבכל שנה, רשת רולדין מרחיבה את פעילותה לקראת חג החנוכה ואנחנו נכנסים לשיתוף פעולה ביצירת תקשורת רציפה לדוכני הסופגניות שיעבדו בצורה חלקה. כנסו לטעום!

Case Study

מתקשורת איכותית עבור הקופות ועד פתרונות אודיו ברמה הגבוהה ביותר

ביץ' קלאב | חיפה, חוף דאדו
כל מה שצריך בשביל להשלים את החוויה הקולינרית על חוף הים היא תקשורת איכותית לקופה המשלבת בין תקשורת קווית ותקשורת WIFI וכמובן מערכות אודיו עמידות לתנאי הים.

Case Study

פתרון תקשורת מקיף מהקופות ועד לניטור המקררים והמקפיאים

ברגר קינג | סניף מצפה רמון
מצפה רמון הרחוקה מציפה לא מעט אתגרים בכל הנוגע להתקנת פתרונות תקשורת. הגענו לשטח והתאמנו בדיוק רב מענה הכולל פתרונות תקשורת קווית ואלחוטית. לקוחותינו נהנים ממוקד טלפוני הזמין 24/7, ונותן מענה לכלל ציוד התקשורת המנוהל מקצה לקצה.

הישארו מעודכנים בפתרונות לעסקים

בכל חודש אנחנו מפרסמים כתבות ועסקים שונים

רוצה להגדיל את הערך של העסק שלך?

נשמח לדבר איתך ולתת לך את המידע לתקשורת נכונה ויציבה.
דילוג לתוכן