דוכני רשת רולדין, כל הארץ

קיט סלולרי לדוכני הסופגניות - פתרון יצירתי ללא תשתית קווית

15+

דוכנים זמניים

כבכל שנה, קולקציית הסופגניות של רולדין מגיעה.

הרשת מקימה דוכני מכירה בקניונים ובמרכזים מסחריים בהם התקשורת לא תמיד יציבה, המיקום מאתגר מכיוון שיש עומס על אנטנות הסלולר ולכן יתכנו נפילות.

 

על מנת להקים את הדוכנים בהצלחה נדרשנו לחשוב על פתרון יצירתי – אינטרנט סלולרי שעובד ללא תשתיות קוויות לטובת מערכת הקופות, כך יכול דוכן לעבוד באופן רציף.

 

ראשית הרכבנו עבור הרשת קיט הכולל ראוטר סלולרי המכיל 2 סימים של 2 חברות תקשורת שונות, מתג מנוהל, יחידת נקודת גישה אלחוטית (AP-WiFi), יחידת אוורור קיט ע"י מאוורר.

כחלק מעולם האפייה שכולל בתוכו אבקות סוכר, שוקולדים ועוד מלא יאמי, היינו צריכים לחשוב על קופסה אטומה לכל הציוד שלא יתלכלך ויצרנו כניסות רשת מחוץ לקופסה לטובת חיבור מהיר ואפשרות לקפל את הדוכנים ולפתוח אותם בזמן מינימלי.

 

כל הציוד בקיט מנוהל ומנותר בצורה מלאה. בנוסף, תכנתנו סקריפט אוטומטי שיעביר את הקופות בין חברות הסלולר במידה ותהיה תקלה, כך שהדוכן לא ירגיש בכלל שיש לו נפילת רשת. נקודת הגישה שהותקנה עוצמתית ותאפשר להפעיל מספיק טאבלטים במקביל לטובת הקופות ללא שום בעיה. כל דוכן מתועד אצל צוות המוקד שלנו שזמין לתת שירות 24/7 במהירות שיא.

 

גם בדרך לסופגניה היו לנו אתגרים

בכל פרויקט שאנחנו מקבלים אנחנו אוהבים את היצירתיות המחשבתית שנעשית בצוותים שלנו פה בחברה, מעלים רעיונות ופתרונות שונים לאתגרים שאנחנו מקבלים. הפרויקט של חנוכה הוא מיוחד במינו כי נדרשנו לאתגר את עצמנו עוד יותר ולאתר קופסה לקיט שתתאים לצרכים של דוכני הרשת במדויק.

הקופסה צריכה להיות בגודל שיכול להכיל את כל הציוד אבל לא גדולה מידי כדי שתותקן בדוכן ללא הפרעה לעבודה שוטפת, שתהיה אטומה לנוזלים ולכלוך כדי לשמור על הציוד, שהמכסה יהיה שקוף לטובת תמיכה במידת הצורך, שהקיט האטום יהיה מאוורר כדי שהציוד לא יתחמם ויקרוס.

האתגר השני שלנו היה למצוא פתרון של ראוטר סלולרי שידע להכיל 2 סימים ולקפוץ ביניהם בשע תקלה (בשנים שעברו סיפקנו לדוכני הרשת פתרון עם סים אחד ובשעות עומס הוא היה קורס).

לאחר טסטים ובחינות מרובות של הפתרון – הקיט עובד ללא תקלות, ביציבות יוצאת דופן ושקט תעשייתי.

רשת רולדין מאוד התחברו ואהבו את הפתרון שבנינו עבורם, בעבר היו קשיים ותקלות חוזרות שהשפיעו על ביצועי הדוכנים.

כיום, הזריזות שבה עובד בדוכן יכול לחבר את כל רכיבי הרשת, האפיון המדויק שבנינו והביצוע בפועל גרמו לרשת להבין שיש להם ספק שיודע לתת שירות מענה מקצועי לכל צורך שעולה בזריזות יעילות ומקצועיות. (וגם בכיף!)

אולי יעניין אותך גם

Case Study

קיט סלולרי לדוכני הסופגניות - פתרון יצירתי ללא תשתית קווית

דוכני רשת רולדין, כל הארץ
כבכל שנה, רשת רולדין מרחיבה את פעילותה לקראת חג החנוכה ואנחנו נכנסים לשיתוף פעולה ביצירת תקשורת רציפה לדוכני הסופגניות שיעבדו בצורה חלקה. כנסו לטעום!

Case Study

מתקשורת איכותית עבור הקופות ועד פתרונות אודיו ברמה הגבוהה ביותר

ביץ' קלאב | חיפה, חוף דאדו
כל מה שצריך בשביל להשלים את החוויה הקולינרית על חוף הים היא תקשורת איכותית לקופה המשלבת בין תקשורת קווית ותקשורת WIFI וכמובן מערכות אודיו עמידות לתנאי הים.

Case Study

פתרון תקשורת מקיף מהקופות ועד לניטור המקררים והמקפיאים

ברגר קינג | סניף מצפה רמון
מצפה רמון הרחוקה מציפה לא מעט אתגרים בכל הנוגע להתקנת פתרונות תקשורת. הגענו לשטח והתאמנו בדיוק רב מענה הכולל פתרונות תקשורת קווית ואלחוטית. לקוחותינו נהנים ממוקד טלפוני הזמין 24/7, ונותן מענה לכלל ציוד התקשורת המנוהל מקצה לקצה.

הישארו מעודכנים בפתרונות לעסקים

בכל חודש אנחנו מפרסמים כתבות ועסקים שונים

רוצה להגדיל את הערך של העסק שלך?

נשמח לדבר איתך ולתת לך את המידע לתקשורת נכונה ויציבה.
דילוג לתוכן