ברגר קינג | סניף מצפה רמון

פתרון תקשורת מקיף מהקופות ועד לניטור המקררים והמקפיאים

9+

סניפים

הכל התחיל משיחת טלפון אחת, בה יועץ תקשורת מעולם ההסעדה שמלווה את רשת ברגר קינג, חיפש מענה איכותי ומלא ברמת הפרויקט לטובת השירותים הבאים: מעטפת תקשורת לקופות, יצירת תשתית תקשורת קווית, תקשורת אלחוטית, מערכות סאונד, חיישני מקררים ועד לשירותי מחשוב בסניף. 

מהרגע שקיבלנו את התוכניות האדריכליות לפרויקט, ערכנו איפיון מעמיק ומדויק בו הבנו מהם צרכי הלקוח, אפיינו את פתרונות הסאונד הנדרשים בתהליך שכזה, וכמו כן אפיינו את פתרון התקשורת הקווי והאלחוטי. 

 

פותרים תקלות תקשורת מרחוק, בדיוק כמו שהיינו פותרים מקרוב.

הפתרון שהתאמנו עבור סניף ברגר קינג מצפה רמון היה פתרון אשר מנוהל מקצה לקצה, כזה שניתן להגיע באמצעותו לכל רכיב בתקשורת מרחוק, באמצעות ליווי של מוקד השירות שלנו שזמין 24/7. הציוד שהתקנו מאפשר לנו לטפל בתקלה מרחוק, כאילו אנחנו ממש נמצאים בעסק עצמו, מה שמקצר משמעותית את זמני הטיפול.

ציוד האודיו שבחרנו להתקין היה ציוד של חברת MARTIN AUDIO מסדרת ADORN  – סדרה איכותית המתאימה ביותר לעולם התקנות הקבע, ובמחיר המתאים לכל כיס.

ביצענו התקנה של רמקולים חיצוניים מדגם a55t, אשר ניתן להתקינם בתצורת IP67, תצורה בה כבלי הסאונד מותקנים מאחורי כיסוי המוגן בגומי ובכך לא מאפשרת כניסת לחות אל חיבורי הרמקול.

 

בפרויקט זה נבחרו גם מגבר דיגיטלי מבית חברת BEHERINGER הגרמנית מסדרת NX, כמו גם מיקסר אזורים מדגם MX882.ולפינאלה – נבחרו חיישני ניטור טמפרטורה עבור המקפיא והמקרר שעובדים מסביב לשעון.

 

האתגרים וההצלחה

מצפה רמון כידוע, נמצאת באזור מאתגר בדרום הארץ. המרחק חייב אותנו להיות מדויקים מאד בכמויות המוצרים ובפתרונות שאנחנו בוחרים, כמו כן ברגע שהגענו הבנו כי נדרשים שינויים שביצע קבלן הבניה במקום, ונאלצנו להיות גמישים מחשבתית ולשנות פתרונות תוך כדי תנועה. 

לסיכום התהליך, הענקנו ללקוח פתרון שלם המאפשר לו להנות מ"שקט טכני" אמיתי, הודות לכך שיש לו ONE STOP SHOP לפתרונות התקשורת בסניף, כשהחברה שעובדת איתו היא גם המתקינה וגם מספקת שירות שוטף במוקד זמין בכל שעות היממה. השקט הזה מאפשר ללקוח להתמקד בעבודה תוך אפס דאגות ועם הידיעה שהעסק שלו בטוח ברמת התקשורת.

אולי יעניין אותך גם

Case Study

קיט סלולרי לדוכני הסופגניות - פתרון יצירתי ללא תשתית קווית

דוכני רשת רולדין, כל הארץ
כבכל שנה, רשת רולדין מרחיבה את פעילותה לקראת חג החנוכה ואנחנו נכנסים לשיתוף פעולה ביצירת תקשורת רציפה לדוכני הסופגניות שיעבדו בצורה חלקה. כנסו לטעום!

Case Study

מתקשורת איכותית עבור הקופות ועד פתרונות אודיו ברמה הגבוהה ביותר

ביץ' קלאב | חיפה, חוף דאדו
כל מה שצריך בשביל להשלים את החוויה הקולינרית על חוף הים היא תקשורת איכותית לקופה המשלבת בין תקשורת קווית ותקשורת WIFI וכמובן מערכות אודיו עמידות לתנאי הים.

Case Study

פתרון תקשורת מקיף מהקופות ועד לניטור המקררים והמקפיאים

ברגר קינג | סניף מצפה רמון
מצפה רמון הרחוקה מציפה לא מעט אתגרים בכל הנוגע להתקנת פתרונות תקשורת. הגענו לשטח והתאמנו בדיוק רב מענה הכולל פתרונות תקשורת קווית ואלחוטית. לקוחותינו נהנים ממוקד טלפוני הזמין 24/7, ונותן מענה לכלל ציוד התקשורת המנוהל מקצה לקצה.

הישארו מעודכנים בפתרונות לעסקים

בכל חודש אנחנו מפרסמים כתבות ועסקים שונים

רוצה להגדיל את הערך של העסק שלך?

נשמח לדבר איתך ולתת לך את המידע לתקשורת נכונה ויציבה.
דילוג לתוכן