גישה ייחודית לפתרונות תקשורת לעסקים

התרשמו מהמעטפת המתקדמת של שירותי תקשורת לעסקים מכלל המגזרים, החל בחנויות רחוב, דרך משרדים קטנים ובינוניים, ועד למסעדות, קליניקות, חדרי כושר וקוסמטיקאיות!

iPracticom - גישה ייחודית לפתרונות תקשורת לעסקים


iPracticom מספקת פתרונות תקשורת ומולטימדיה לעסקים- מא' ועד ת'.
חברתנו מעניקה לכל לקוח פתרונות בהתאמה אישית ובאיכות הגבוהה ביותר הן של המוצרים והן של השירות, לרבות טלפוניה מבוססת ענן, שירותי אינטרנט ורשת שרידות עם סים, תשתיות לפרויקטים, פתרונות wi-fi, יצירת עסקים חכמים, ועוד.

מעטפת מתקדמת של שירותי תקשורת ומולטימדיה

כאן תוכלו להתרשם מהמעטפת המתקדמת של שירותי תקשורת לעסקים מכלל המגזרים, החל בחנויות רחוב, דרך משרדים קטנים ובינוניים, ועד למסעדות, קליניקות, חדרי כושר וקוסמטיקאיות. במאמר הזה נתמקד במספר היבטים המייחדים את השירות של החברה, המכירה היטב את הלקוח וצרכיו, ומטפלת בו באחריות, באכפתיות ובמסירות.

פרויקטים מקצה לקצה, והרבה מעבר לכך

בעולם הפרויקטים של תקשורת לעסקים, מרבית הגורמים הם אנשי מקצוע בודדים או עם מספר עובדים, שאינם בהכרח מפעילים מוקד שירות. הם עשויים לבצע את הפרויקט היטב, אך כאשר מתעוררת בעיה או תקלה בהמשך הדרך, בעל העסק מוצא את עצמו בין הפטיש לסדן.

בעת תקלה, הטלפון הראשון שלכם יהיה לקבלן, שיפנה אתכם אל ספקית האינטרנט, שבתורה שוב תחזיר אתכם לקבלן. הבעיה שלכם הופכת להיות "גחל לוהט" ששני הגורמים זורקים ביניהם, עם כל הטרטור המשתמע. ובינתיים, ההתנהלות השוטפת שלכם מול לקוחות, ספקים ועובדים סופגת פגיעה… ונתקעת.

לעומת זאת, חברתנו אינה מסתפקת בביצוע הפרויקט מקצה אל קצה. אנו מהווים גם ספק שירות שוטף וחודשי לאינטרנט, למחשוב, לטלפוניה ולשאר עולמות התוכן הרלוונטיים. לכן, לאחר ההקמה לקוחותינו יודעים שניתן מעטפת מלאה 24/7. הידיעה שיש לכם עם מי לדבר מעניקה שקט תעשייתי. וכמובן גם פתרונות מדויקים המאפשרים חזרה מהירה ביותר להתנהלות תקינה.

למעשה, אנו עובדים בסינרגיה מלאה מול חברות התשתית, בין אם מדובר בקופה או בטלפוניה. אתם רק מוציאים קריאה אלינו ומכאן והלאה ניקח את האחריות ונעשה את העבודה מאחורי הקלעים, בתקשורת רציפה ומהירה מול הגורמים הרלוונטיים.

אחריות מלאה – עד לנקודת הקצה

iPracticom מעניקה פתרונות שירותי תקשורת מכל סדרי הגודל, החל בפתרונות כמו מרכזיה פשוטה הניתנת לתכנון מרחוק ועד לפרויקטים נרחבים בתחום האינטרנט. במידה ומדובר בפרויקט נרחב, איננו מסתפקים בשיחת טלפון והתקנה של טכנאי כפי שמקובל בשוק, אל האתר יגיע נציג מטעמנו אשר יבצע סקר מקיף – החל בארון התקשורת ועד לטיב התשתיות ובהתאם לכך, יאפיין פתרון שיביא את התקשורת של העסק לאפס תקלות.

במילים אחרות, בניגוד לחברות שהאחריות שלהן מגיעה עד הראוטר, אנו אחראים ממש עד לנקודת הקצה. מורכבות הפרויקט היא שתקבע אילו אנשי מקצוע נשלח אליכם. למשל, במידה והפרויקט כולל גם פתרונות מתח נמוך, מערכת גילוי אש, אודיו ווידאו וגם היבטים של חשמל חכם, אנו נשלח שלושה אנשי מקצוע מומחים לכל תחום אשר יבצעו אפיון מלא (כולל על תוכנית אדריכלית לעסק חדש).

הלכה למעשה, הלקוח מקבל מאיתנו אפיון לכל צרכיו כדי להגיע לאפס תקלות תוך פירוט ברור עד לרמת מיקומי המצלמות, החיישנים וכדומה. לאחר מכן, במקום להתנהל מול מספר גורמים ובעלי מקצוע, אנו מצמידים אליכם "צוות הצלחת לקוח", המספק מענה משלב ההזמנה ועד המעבר לשירות.

יש להבין כי בפרויקטים כאלו עוסקות לעיתים הרבה ידיים, לכן אנו דואגים שתהיה כתובת אחת לכל שאלה והתלבטות. צוות הצלחת הלקוח שמלווה אתכם מכיר כל רכיב בפרויקט ומעניק בקרה מלאה ושקט תעשייתי. אתם יודעים שיש מי שחי ונושם את הפרויקט שלכם ומתפעל עבורכם את הכל מול גורמים חיצוניים ופנימיים, מול ספקיות ואנשי מקצוע. אין צורך לרדוף אחרי עשרה או עשרים גורמים שונים, כפי שקורה פעמים רבות עם חברות אחרות.

לבסוף, עם סיום הפרויקט תקבלו מאיתנו את כל הדרוש על מנת להתחיל לעבוד גם ברמת ההדרכות בעסק. מכאן והלאה אתם מקבלים מאיתנו שירות מלא לכל צורך ועניין, בדגש על מעטפת שלמה וחוויה טובה – היבטים בהם משקיעה חברתנו משאבים מרובים.

הפתרונות שלנו – הצמיחה שלכם

בזכות הפתרונות החדשניים, iPracticom נמנית על חברות התקשורת המובילות כיום בישראל. היצע השירותים הנרחב, היכולת להתאים את המענה בצורה מושלמת לכל עסק וכן האחריות המלאה והשירות המצוין שאין כמוהו במחוזותינו – כל אלו מעניקים לכם מצע אופטימלי לצמיחה עסקית.

דילוג לתוכן