פתרונות תקשורת שעושים את ההבדל

backupcall

שירות שיחה חוזרת (Back-UP Call)

שירות שיחה חוזרת, Back-Up Call, מאפשר להשמיע ללקוח שממתין על הקו, אחרי פרק זמן שתקבעו מראש, הודעה שמזמינה אותו לנתק ולקבל תוך זמן קצר שיחה חוזרת מנציג החברה הראשון שיתפנה. כך הלקוח חוסך זמן המתנה ונהנה מחוויית שירות משופרת.

practicall

מרכזיה וירטואלית בענן (Practicall)

מרכזיה וירטואלית בענן מספקת לכם בצורה מיידית את כל היתרונות של מרכזיית טלפונים המתקדמת ביותר.
בלי להקים תשתית יקרה, לבזבז מקום, לרכוש חומרה, לחשוש מנפילת שרת ולשלם על אבטחה ותחזוקה.

clickcall-1

שיחה בקליק (Click & Call)

הוסיפו את כפתור Click & Call באתר שלכם ותאפשרו לגולשים להשאיר לכם בלחיצה אחת מספר טלפון, ולקבל מכם שיחה חוזרת תוך מספר דקות.
קל, מהיר ויעיל – ככה סוגרים היום עסקאות!

נשמח לעזור בכל שאלה

נשמח לעזור בכל שאלה

מה שעובד להם, בטח יעבוד גם לכם

וכמה סיפורי הצלחה ממקור ראשון

VGS

אני מתמודד עם לקוחות לאורך כל היום, אבל כשאני הלקוח, אני לא אוהב לדבר הרבה. אני מצפה מנותני שירות להבין אותי ולספק לי את השירות הטוב ביותר, המוצר האיכותי ביותר ובזמן הקצר ביותר. זה בדיוק השירות שאני מקבל מאייפרקטיקום פתרונות תקשורת. הזמינות המיידית בכל שעה ביום ובכל יום בשבוע, לצד השירות המעולה, הם שגורמים לי לעשות את הבחירה בכל פעם מחדש. 

ניר בלטרן - מנכ``ל VGS
pamaa

בעבר היינו עונים לטלפון, אך היום אנחנו מנהלים את השיחות. אייפרקטיקום פתרונות תקשורת הקימו עבורנו שרותי מוקד מנוהלים. היום עם מענה לשיחות לפי כללים עסקיים, שרות שיחה חוזרת ויישומי פקס ייחודיים, הצלחנו לשפר משמעותית את השירות ובזכות זה להגביר את הצמיחה העסקית.

ערן גולן – מנכ``ל פמה מימון לרכב
cc

כלקוח ותיק של אייפרקטיקום, אני יכול להעיד על מקצועיות, שירות מצוין ושותפות אמיתית. כעסק המפרסם ברשת, אני לא יכול להרשות לעצמי להעלות קמפיין שיווקי ללא גיבוי שירות שיחה חוזרת של אייפרקטיקום שבלעדיו- הכסף נוזל לנו מבין האצבעות. שיפור השירות שהיה בעבר מטרה עליונה הפך קליל, בזכות יעילות המרכזייה ויכולת הצוות שלי לענות במהירות וביעילות. לא מצליח להבין איך הסתדרנו קודם ללא פתרונות תקשורת חכמים שכאלו.

שקד הרוש - מנכ``ל כוכבית פלוס

נשמח לעזור בכל שאלה