5 היתרונות הבולטים ביותר בטכנולוגיית הענן - אייפרקטיקום פתרונות תקשורת

5 היתרונות הבולטים ביותר בטכנולוגיית הענן

על ידי 19 בנובמבר 2018בלוג

הענן הוא מושג שמשמעותו חיבור ברשת לשרת מרוחק המכיל נתוני מחשב שונים. הוא מאפשר למעשה, גם חיבור למידע, המאוחסן בו באמצעות הרשת, בין נותני שירות לספקי שירות. שרתים ומרכזי מחשבים קולטים בתוכם מידע ממוחשב ומופעלים על ידי יחידות קצה מרוחקות. משתמשי קצה שוכרים שרות מספקים אשר הם אלה המנהלים את מערכות המחשוב הנ"ל באמצעות תשתיות מתאימות שפיתחו ובכך נחסכת ממשתמשי הקצה ההשקעה שבניהול מערכות אלה. הם מקושרים למידע מרחוק ללא השקעת אנרגיה בניהולו הממוחשב ונהנים רק מהשימוש בו. בשירותי הענן המגוונים נהנים הן אנשים פרטיים והן אנשים בעלי עסק ועובדי מוסדות שונים.

 

יתרונות הענן

 

לטכנולוגית הענן יתרונות רבים ההופכים אותה לפתרון מועדף על ידי עסקים מכל התחומים. בין אם זה לגיבוי מסמכים, קבצים, תוכנות או אפילו גיבוי ואחסון של אתרים שונים. לפניכם פירוט של היתרונות המשמעותיים ביותר של טכנולוגית הענן.

 

חסכון במשאבים כספיים ומשאבים אנרגטיים – ברכישת ציוד ותוכנות, בניהול מערכות המחשוב ופיתוח יישומים, בגמישות מבחינת השכרת כוח מחשוב גבוה כך שבזמנים שקטים ניתן לחסוך בהוצאות ובאפשרות השימוש גם כאדם פרטי וגם כחברה גדולה. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת כל זאת וכולם יוצאים מורווחים – הן משתמשי הקצה והן הספקים.

 

גיבוי בענן לעסקיםגיבוי בענן לעסקים הינו בעצם העברת המידע הממוחשב ממשתמש הקצה העסקי אל הספק החיצוני, הבעל מערכות מחשוב מרוחקות, ומאוחסן שם כגיבוי למידע הקיים בעסק וכן לשימוש בכל עת ושחזור במידת הצורך. השימוש בענן כגיבוי לכל המידע הממוחשב של העסק, מאפשר סנכרון ושיתוף המידע בין האנשים שבתוך העסק ומחוצה לו. גיבוי בענן לעסקים מאפשר לכם לשמור על המידע שלכם זמין, מידי ומאובטח בכל רגע נתון.

 

מרכזיה וירטואלית – זוהי מרכזיה הנמצאת בשרת המרוחק, על כל מרכיביה ושירותיה. היתרונות במרכזיה וירטואלית הם בכך שאין צורך להשקיע בהקמת תשתית יקרה ובהפניית מקום נרחב עבורה. כמו כן אין צורך להשקיע ברכישת ציוד מחשוב ולתחזק אותו, ו.. נהנים מראש שקט מדאגות לגבי נפילת שרת.

 

מספר טלפון וירטואלי – זהו מספר טלפון המקושר לשרת שבענן ובאמצעות קישור זה ניתן לקבל ולערוך את המידע הרב המגיע מן השיחות עבור מספר זה. ניתוח המידע הנ"ל חשוב ביותר לעסקים המעוניינים לדייק את כמות וכיוון האנרגיה המושקעת. ניתוח נתונים המשויך למספר וירטואלי המתקבל באמצעות הענן מאפשר תמונה אמיתית ועכשווית ומתן מענה מדויק ונכון.

 

אפשרות לפתרון בהתאמה מלאה – הטכנולוגיה מותאמת נקודתית לצרכיו של המשתמש, כך שכל משתמש קצה נהנה ממענה המספק פתרון נוח ויעיל יותר, המשפר משמעותית את התנהלותו.

 

ניתן להבין שזו הדרך הנוחה, היעילה והזולה לסיוע בקיום עסק מצליח, בעל שירות טוב ויעיל. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, כדוגמת הענן, מתאפשרת תקשורת מיטבית עם לקוחות, יחד עם חיסכון בהוצאות, וזהו הבסיס להצלחתו של עסק.