שיחות חינם לאתר העסק שלכם - אייפרקטיקום תקשורת פרקטית

צרו איתי קשר

נשמח לענות על כל שאלה

בעולם העסקי היום, הקרב על הלקוחות רק הולך וגובר משנה לשנה. התחרות גדלה, המבחר גדל ויחד עם ההתפתחות הטכנולוגית הענפה ישנם יותר בעלי עסקים המחפשים לעצמם פתרונות תקשורת מובלים ונישה מסוימת בה יוכלו לבלוט ויתרונות בהם יוכלו להשתמש, הן על מנת למשוך לקוחות חדשים, והן על מנת לשמר לקוחות קיימים.

שיחות חינם – כל לקוח פוטנציאלי יעדיף להתקשר אליך מאשר אל המתחרים שלך

חשבו על לקוח אשר נחשף לים האפשרויות הפרושות לפניו ברשת האינטרנט. אלפי אתרים, אלפי מוצרים ומאות נותני שירות המתחרים על כל גולש ומבקשות ממנו שיעדיף את המוצר או השירות שלהן.

אך כדי להשיג את היתרון הזה אנו נדרשים קודם כל להשקיע משאבים רבים שישתלמו בסופו של דבר. בין כל הפיצ'רים החדשניים הקיימים היום וגם בין אלה שכבר נמצאים כבר שנים רבות אתנו, ישנו דבר אחד שאף לקוח לא יכול לעמוד בפניו: משהו בחינם. זה יכול להיות אפילו הדבר הקטן ביותר, אך כל עוד הלקוח הפוטנציאלי שלנו לא נדרש לשלם עליו, מה טוב.
זו בדיוק הסיבה ששירות זה הוא שירות הכרחי בכל עסק. אמנם בעל העסק סופג את עלות השיחה אך זו עלות זעומה וזה משתלם לו בסופו של דבר. הוכח כבר שכל אתר שמתקין שירות כזה באתר שלו רק מרוויח.

אין יותר כיף מלקבל משהו בחינם

חשבו על עצמכם כלקוחות קצה הגולשים באתר מסוים, האם זה לא נחמד לראות שקיימת אפשרות של שיחות חינם באתר? אפילו כאשר אנו משלמים סכום כמעט אפסי על כל שיחה במסגרת חבילת שיחות הכול כלול שרובנו מחזיקים בה, האפקט הפסיכולוגי משחק פה תפקיד, ולכן העלות האפסית שבעל העסק סופג (שהרי גם הוא לא משם הרבה על טלפון) שווה את ההשקעה.
השירות שאנו מציעים הוא שירות Callback) Click & Call) – דרך קלה ומצוינת להניע את הגולש לפעולה מידית של יצרת קשר, ללא כל מאמץ מצדו ובלי שיהיה עליו להוציא אפילו שקל אחד לפני הרכישה.
היו בטוחים שהגולש יעריך זאת ויזכור את העסק שלנו לטובה אם מלכתחילה איננו גובים ממנו ומקלים עליו להתרשם ממרכולתנו, כך אנו מושכים אותו לשוטט יותר באתר שלנו ולבסוף, הסיכוי שיתקשר גבוה יותר, כאשר הוא אינו מפסיד אפילו אגורה אחת.

 

כיצד שירות שיחות חינם יכול להזניק את העסק שלך למעלה

באמצעות כפתור "שיחות חינם" המותקן באתר בית העסק שלך, יכול כל גולש להשאיר את מספר הטלפון שלו והמערכת תייצר מיד "שיחה חמה" עם בית העסק.
הגולש רק צריך לשבת בנחת ולחכות שבית העסק יתקשר אליו. הוא אינו צריך להשאיר פרטים ולחכות כמה ימי עסקים שיחזרו אליו (ולפעמים גם לא חוזרים וזה גרוע ביותר עבור בית העסק)

שירות Click&Call מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת, זהו כלי חובה באתר של כל בית עסק המעוניין למשוך אליו לקוחות בצורה קלה ופשוטה ביותר.
בנוסף המערכת אינה מאבדת נתונים – ובמידה ולא ניתן להתחבר לבית העסק או הגולש השאיר פרטים שלא בשעות הפעילות, ישנו חייגן אוטומטי הזוכר לחבר את בית העסק עם הלקוח מאוחר יותר, עד שהגולש יקבל מענה!

לשירות שיחות חינם התקשרו (חינם!) או השאירו פרטים ונציג חברת iPracticom פתרונות תקשורת יחזור אליכם בהקדם.