קול סנטר מרכז שיחות חכם - אייפרקטיקום תקשורת פרקטית

צרו איתי קשר

נשמח לענות על כל שאלה

חברת iPracticom מובילה בפתרונות תקשורת חכמים לעסקים

אנו מפתחים ומציעים לקהל לקוחותינו מגוון פתרונות תקשורת חכמים לעסקים, ומשתמשים בטכנולוגיה מתקדמת וחדישה במחירים אטרקטיביים ושווים לכל אחד ואחת.בעזרת המרכזיות החכמות שלנו, כדוגמת מרכזיית קול סנטר חכמה, נסייע לעסק שלך להתחבר ללקוחות שלו ולתת לו מענה אנושי או אוטומטי מדויק, ללא איבוד של לקוחות בדרך.
רק אתנו תוכל להיות שקט ובטוח שהעסק עובד 24 שעות ביממה ומסוגל לנטר ולכוון את הטראפיק בעסק בקלות תפעול לעובדים שלך וללא הפרעה ללקוחות הנכנסים, ללידים המגיעים דרך שיחות הטלפון ועוד.

בעידן הטכנולוגי המפותח של ימינו, יש חשיבות רבה לתקשורת בין בית העסק ללקוח. התחרות הרבה, עודף המידע, והאפשרויות המגוונות בהן יכולים הגולשים לקבל מידע, להירשם, לרכוש וכדומה, גדול, וכבית עסק המעוניין להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים ולשרת את הלקוחות הקיימים בצורה הטובה ביותר – מערכת תקשורת איכותית וחזקה היא הכרח.

קול סנטר – מרכז השיחות החכם שלא יפספס אף שיחה נכנסת ויעביר לך את כל הידע הדרוש

בין הפתרונות שאנו מציעים ישנם יישומי חייגן מתקדמים על בסיס "תשלום לפי שימוש" – כלומר: לא צריך לרכוש או להתקין מערכת פיזית מסובכת ואפשר ליהנות מיכולות המערכת גם ללא התקנה מאסיבית.
שירות Back UP Call (שירות שיחה חוזרת) שלנו הוא שירות ייחודי לעסקים, המוודא שכל לקוח נכנס לעסק יקבל מענה בזמן אמת ולא ילך לאיבוד. זהו למעשה שירות VIP לכל לקוח נכנס או קיים בעסק ודרך מצוינת לשמר לקוחות ולתת להם שירות שיחזיר אותם לאתר ולחנות שלכם פעם אחר פעם.
פיצ'ר נוסף המגיע כחלק ממערכת קול סנטר שאנו מציעים, הוא שירות כפתור שיחת חינם או שיחה חוזרת דרך אתר האינטרנט, לטלפונים סלולריים (מובייל), שירות חכם לדפי נחיתה, יצירת באנרים ממירים ועוד.

פיצ'רים נוספים במערכת:

  • וידוא הגעה יעיל וידידותי הנוקב בשם הפרטי של הנמען אליו מתקשרים
  • סקרים – משאל וסקר שביעות רצון ללקוחות מוקדי השירות, פעילי ציבור ולכל מטרה אחרת
  • חייגני הודעות – יכולת התקשרות למאות מנויים בו זמנית והשמעת הקלטה קולית מבוקשת לרבות יכולת אזעקת כוננים בחרום
  • מערכות צ'אט מתקדמות לרבות תמיכה ב- Voice & Video ו- CO Browsing
  • שליחת הודעות SMS בלבד או בשילוב עם הודעה קולית מוקלטת

לסיכום:
לרשותכם עומדות שלל אפשרויות חכמות ומתקדמות, הקיימות במערכת קול סנטר שתביא את העסק שלך לשליטה מלאה על כל התנועה נכנסת, ובעזרת המערכת החכמה שלנו תוכלו לטפל ב- 100% מהלקוחות הנכנסים והקיימים שלך, בצורה הטובה ביותר בלי לאבד אף לקוח בשל חוסר זמינות של העובדים בעסק או גורמים אחרים.
לפרטים נוספים על מגוון האפשרויות של מערכת קול סנטר של חברת iPracticom הנכם מוזמנים לצור עמנו קשר או להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם עם ההצעה המשתלמת ביותר שתשפר את יכולות העסק בעזרת מרכזיות לעסקים שתוכלו לטפל בלקוחות שלכם 24 שעות ביממה, בקלות וביעילות.