נציג וירטואלי לבעלי אתרים - אייפרקטיקום פתרונות תקשורת

צרו איתי קשר

נשמח לענות על כל שאלה

קשה לפספס את השירות הייחודי הזה, ובעלי עסקים רבים שיש ברשותם אתר מציעים אותו ללקוחותיהם צ'אט וירטואלי לאתר הינו שירות ייחודי המוצע לכם על ידי אייפרקטיקום, שירות מהתאים לעסק בכל תחום וגם בכל סדר גודל. זהו תוסף דיגיטלי חשוב ומתוחכם מאד לאתר, המייעל את תהליך העבודה ובעיקר מספק ללקוח מענה מהיר, מבלי שיצטרך להמתין לו זמן רב.

הצ'אטים הללו או הבוטים, הם למעשה כלי עזר מצוין, כמו שלוחה וירטואלית של שירות הלקוחות שלכם בעסק, בעזרתם ניתן לשמור על קשר עם הגולשים באתר שלכם, להאריך את זמן השהות שלהם בו ולתת מענה אמיתי לכל שאלת גולש בזמן אמת און-ליין 24/7 וכך להגדיל את האפשרות להמרה ורכישה דרך האתר.

מה זה שיחה וירטואלית

הצ'אט הווירטואלי, שהפך לאחרונה לפופולארי מאד ואפשר למצוא אותו באתרים רבים, הינו, כאמור, תוסף חכם, המהווה חלק בפתרונות התקשורת המתקדמים, המוצעים כיום. הצ'אט הווירטואלי (BOT) משמש ככלי עזר עבור העסק, כמעין שירות לקוחות וירטואלי, העומדת לרשות הלקוח 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע או בזמנים אחרים בהתאם לדרישה ומציע לו מענה ראשוני בעת פנייתו. את הצ'אט אפשר למצוא לרוב בעמוד הבית שבאתר, בין אם דרך "צור קשר" ובין אם כזה העומד בפני עצמו. לחיצה עליו פותחת חלון שיחה, חלון צ'אט ומענה של נציג ווירטואלי, הניתן מידית. השיחה נעשית למעשה מול רובוט, ולא מול נציג "בשר ודם", אולם מכיוון שמתוכנתת באופן מקדים בהתאם לשאלות שעשויות להישאל ובצורה חכמה מאד, לא תמיד הפונה, הלקוח, יודע שהוא מצ'וטט עם רובוט במקום עם נציג של ממש.

 

למי מתאים השירות

הצ'אט הווירטואלי באתר מתאים לכל עסק ובכל תחום ובעיקר לכל אלה, המעוניינים לעמוד לרשות הלקוחות שלהם בכל עת ולהציע להם זמינות מידית ללא קשר למידת העומס הקיים. בעזרת הצ'אט הווירטואלי ניתן לטפל בטראפיק שבאתר בצורה יעילה הרבה יותר ולהעלות את אחוזי ההמרה. הלקוחות הפוטנציאליים שפונים לעסק דרך האתר מקבלים תשובה מידית, מענה מהיר, ומבלי שיצטרכו להמתין לכך זמן רב ואולי לוותר על פנייתם ולעבור לעסק אחר. ובתקופה שבה התחרות בין העסקים לא פשוטה ומציבה בפני העסק אתגרים רבים, חשוב למצוא פתרון תקשורת יעיל שיוכל ללוות את העסק, לשמור על לקוחותיו ובו זמנית גם למשוך אליו לקוחות חדשים שיבחרו בו ולא באחרים.

רוצים להזמין אותו? כדאי שתדעו

אם אתם מעוניינים לשלב באתר שלכם צ'אט ווירטואלי, הנה כמה נקודות שכדאי שתדעו: זהו אחד מפתרונות התקשורת המתקדמים שמוצעים כיום וגם בין הפופולאריים ביותר. למרות שבפועל לא מדובר בשיחה מול נציג אמיתי, כי אם מול רובוט, בזכות האופן שבו הוא בנוי, הלקוח לא מרגיש זאת כלל ואפשר לחסוך לו זמן רב מאד על ידי הפנייתו לגורם הרלוונטי בהמשך או קבלת הפרטים שלו לצורך חזרה עתידית. כדי ליהנות מכל זה ולשלב צ'אט וירטואלי לאתר שהוא גם איכותי, חשוב להיעזר במומחים בתחום. אלה, יוכלו לבנות את הצ'אט בצורה חכמה ולכלול בו את התשובות לכל השאלות האפשרויות, שאותן סביר שהלקוח יעלה. פנייה לכתובת כזו תאפשר לכם ליהנות ממוצר ברמה גבוהה, המתבסס על טכנולוגיה חדישה, איכותית ומתקדמת מאד.

מעוניינים בהתקנת צ'אט וירטואלי באתרכם? אצלנו בחברת אייפרקטיקום פתרונות תקשורת יעמדו לרשותכם מיטב המקצוענים בתחום.