מרכזיות IP לפתרונות תקשורת - אייפרקטיקום

צרו איתי קשר

נשמח לענות על כל שאלה

מרכזיות IP הוא אחד השירותים הבסיסים שחברתנו יכולה להציע לכם מדובר במערכות יעילות ללא תקלות עם אלמנטים חכמים המאפשרים ניתוב וניטור שיחות, כמו גם תיעוד וניתוח העבודה, דבר הכרחי בכל עסק גדול או בינוני המעוניינים לשמור על תפקוד החברה ולנצל כל אפשרות טכנולוגית על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר ולא לאבד לקוחות על הדרך.כדי להבין מה הן מרכזיות IP יש להבין קודם כל מה זה המושג: IP
Internet Protocol – IP זהו פרוטוקול תקשורת בו משתמשים לצורך של העברת נתונים. זהו אחד הפרוטוקולים הטובים והמקובלים ביותר לשימוש ברשתות מחשבים ברחבי העולם כולו.
פרוטוקול IP הוא למעשה חלק מחבילת פרוטוקולים הנקראת TCP/IP הנמצאת גם היא בשימוש נפוץ באינטרנט.

מרכזיות IP היא אחת המערכות החשובות ביותר בכל עסק. שם מנותבות כל שיחות העסק, נעשה טיפול ראשוני בלקוחות נכנסים, מנותבת תנועה בין ספקים ועובדי החברה, וכדומה.

מרכזיה חכמה מסוג IP – איך זה עובד בשטח מרכזיות IP?

בפרוטוקול IP מיועדת כתובת IP לכל מחשב ברשת, אם תרצו ניתן לעשות הקבלה בין כתובת IP של מחשב ברשת לכתובת של דירה. בהתאם ניתן להבין שבדיוק כפי שכתובת דירה היא היעד לשליחת מכתבים דרך הדואר, כך גם כתובת IP מחשבית היא מעין תיבת דואר אינטרנטית להעברת מידע דרך הרשת.
טלפוניית או מרכזית IP היא טכנולוגיה העובדת על גבי אותן רשתות IP המאפשרות העברת שיחות טלפון על גבי רשת האינטרנט, כתחליף לקו טלפון סטנדרטי.

יתרונות מרכזיות IP לבית העסק שלכם:

  • עלויות הקמה ותפעול של מערכת ז\ו זולות בהרבה, במיוחד בשיחות בינלאומיות.
  • תפוצה רחבה – פרוטוקול IP הוא כלי תקשורת נפוץ וחברות רבות מפתחים עבורו כלים חדישים בתחומים שונים כמו: אבטחת מידע, ניהול רשתות ועוד.
  • אין צורך לבנות רשת מחדש כל פעם.
  • בנוי על גבי תשתית האינטרנט שנמצאת כמעט בכל חלק של העולם והיא נפוצה ביותר.

שימושי מערכת מרכזיות IP

  • חיבור קל ונפוץ בין משתמשים
  • חיבור קל בין מרכזיות
  • עלות מוכה – חברות המספקות שיחות חוץ הבינו שזול להן יותר לשלם עבור חיבור לאינטרנט מאשר עבור חיבור דרך סיבי אופטי או דרך לווייני תקשורת.

דרך הפעולה: המשתמש מדבר בטלפון / סמארטפון רגיל ורק לאחר שהשיחה מגיעה למרכזייה היא מתורגמת אל מרכזיית IP ומועברת על גבי רשת האינטרנט חזרה אל מרכזיית הבסיס, שם מתורגמת השיחה בחזרה לשיחה רגילה.
חברת iPracticom מתמחה שנים רבות בהתאמת פתרונות תקשורת חכמים וחדישים לעסקים רבים.
באמתחתנו ניסיון רב בבניית מרכזיות מתוחכמות שמייעלות את תפעול הטלפונים בעסק שלך ומשלבות את כל הפיצ'רים המיוחדים הנוספים שיש לנו בחברה כמו: חייגן אוטומטי או שירות שיחה חוזרת ללקוחות, קול סנטר מרכז השיחות החכם, גיבוי שיחות ועוד.

מעוניינים בהתקנת צ'אט וירטואלי באתרכם? אצלנו בחברת אייפרקטיקום פתרונות תקשורת יעמדו לרשותכם מיטב המקצוענים בתחום.