מענה קולי בכל רגע לכל לקוח - אייפרקטיקום תקשורת פרקטית

צרו איתי קשר

נשמח לענות על כל שאלה

בעידן שבו כולנו חיים יש אלמנט אחד שאי אפשר להתעלם ממנו והוא: התחרות. אנחנו מרגישים את התחרות הקיימת בין כל סוגי העסקים בכל התחומים וזה ממש לא משנה על איזה סוג של עסק מדובר. לכן, אם גם אתם מנהלים היום חנות וירטואלית, משרד עורכי דין או כל עסק אחר אתם בוודאי מרגישים את התחרות הלא פשוטה שמחכה לכם בכל פינה.מכאן נובע הצורך לא לפספס אף לקוח שמנסה ליצור איתכם קשר בין אם זה על ידי אתר האינטרנט שלכם ובין אם זה על ידי שיחת טלפון שהוא יוזם כדי לקבוע איתכם משהו. השאלה היא איך בכל זאת אפשר להישאר זמינים לכל לקוח בכל עת כי לא מדובר על משימה פשוטה.

אופציה טובה שיכולה להתאים גם לעסק שלכם, כמו להרבה עסקים אחרים, היא מענה קולי לעסקים קטנים וגדולים, אז למה אתם מחכים? מענה קולי שכזה יבטיח שכל לקוח שמתקשר אליכם בכל שעה ובכל יום יוכל לקבל לפחות מענה ראשוני ולכן זה כל כך חשוב.

כל עסק זקוק למערכת תקשורת משוכללת

בעבר כדי להצליח לתת מענה לכל לקוח היינו צריכים להושיב עשרות פקידים ולקוות שהם תמיד יהיו זמינים כדי שהלקוח יקבל מענה. היום, לעומת זאת, הדברים השתנו והפכו להיות הרבה יותר משוכללים. יש היום מערכות שונות של תקשורת שעובדות לא כל קווי הטלפון אלא על תשתית האינטרנט, מה שגם מאפשר לנו להוזיל את כל העניין הזה. לכן, בבואכם לחשוב איך תוכלו לתת מענה לכל לקוח כדאי יהיה לקחת בחשבון לא רק את המענה הטלפוני המיידי לשיחות שנכנסות מהארץ אלא גם מענה אונליין ואף מענה לשיחות מחו"ל. כמו כן, יש עסקים שבהם יש חשיבות גם למענה 24/7 ובמקרים כאלה אפשר אף להעסיק חברה חיצונית שכל תפקידה יהיה לתת מענה ראשוני אנושי לכל לקוח שמתקשר

כמה צריך להשקיע בתחום התקשורת העסקית בחודש?

בין אם אתם רוצים להתחיל להשתמש בימינו במכשירים כמו:

הרי שאתם בוודאי לא רוצים לשלם על כך הון עתק. לכל אחד מאיתנו יש רצון לחסוך כמה שרק אפשר על שירותי התקשורת אך מצד שני, כולנו גם נרצה לתת ללקוח את הטוב ביותר. לכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק, להשוות ולראות ממי אתם חושבים לקבל שירותים שונים הקשורים לתחום הזה. העניין הוא שלא תמיד כאשר אנחנו בוחרים לשלם מחיר גבוה יותר זה גם אומר שאנחנו נהנים משירות יותר טוב או ממוצר יותר משוכלל. הגיע הזמן שגם אתם תשקיעו בעסק שלכם, בתקשורת ובמענה הקולי שאתם נותנים לכל לקוח כי הלקוחות הם הלב הפועם של כל עסק.

מעוניינים בהתקנת צ'אט וירטואלי באתרכם? אצלנו בחברת אייפרקטיקום פתרונות תקשורת יעמדו לרשותכם מיטב המקצוענים בתחום.