לעבוד מכל מקום בעולם ולא לאבד לקוחות - אייפרקטיקום תקשורת פרקטית

צרו איתי קשר

נשמח לענות על כל שאלה

ההתפתחות הטכנולוגית שחלה בתחום פתרונות תקשורת עסקית מדהימה באמת. עברו הימים בהם כל עסק החזיק מספר טלפניות והיה בעל אמצעים מוגבלים בכל פרמטר. כיום ישנם כמה וכמה פיצ'רים חכמים שכל עסק חייה להכיר ולהתקין בעסק. מרכזיות טלפונים הם לא דבר חדש, כמה וכמה עשרות שנים שכל עסק, חברה, ארגון ומשרד יכולים ליהנות ממרכזיה טלפונית, להוציא שיחות יוצאות ולקבל שיחות נכנסות, לנתב שיחות בין המחלקות השונות בעסק וכדומה. אך זה פחות או יותר כל מה שמרכזיה טלפונית עשתה בעבר. כיום מעבר לכך שהמרכזיות חכמות בכמה רמות, ניתן כיום למעשה להפעיל מרכזיה בענן ולחסוך מקום וזמן ולטפל בכל התנועה והלקוחות של העסק בקלות ומכל מקום!

מי חלם שתוך כמה שנים בודדות לכל עסק כמעט יהיה ענן משלו עם יכולות תקשורת בלתי מוגבלות ואין סוף פתרונות תקשורת חכמים שהופכים כל עסק להיות נגיש לכל אחד ואחת 24 שעות ביממה.

עובדים מהבית, מחו"ל ומאיפה שרוצים ולא מפסידים אף לקוח

היתרון העצום שמעניקה מרכזיה טלפונית בענן לכל עסק הוא עצום. כך למעשה יכול כל עסק להיות נגיש, גמיש ונייד, ולתפעל עשרות פרויקטים, לקוחות, עובדים וכדומה מכל מקום בקלות וביעילות ללא צורך בהקמת מערך מסורבל של תשתיות לעסק, דבר שעולה כסף רב כמו משרדים וכדומה. עסקים עדיין יעדיפו לעבוד ממשרדים אך מרכזיה בענן מאפשרת לכל עסק להיות נגיש מכל מקום ופותחת בפניו אפשרויות חדשות לגדילה, צמיחה והגעה לשווקים חדשים, לקוחות חדשים ועוד.

טכנולוגיה מתקדמת לרשות העסק שלך

אין ספק שאנו חיים בתקופה מרתקת בה הכול נעשה בלחיצת כפתור, מגעים פיזיים הופכים ווירטואליים, האחסון שלנו גדל ולא רק שהוא גדל הוא יכול להיות זמין עבורנו בענן, לחסוך עבורנו את
הצורך באחזקת שרתי אחסון ונותן לנו כוח עצום בידיים ושליטה מלאה על כל רבדי העסק שלנו מכל מקום ובכל זמן.

יחד עם הגדילה במקומות האחסון שלנו עבור נתונים מהעסק (DATA) והמעבר שלהם לענן, אנו עדים גם לפיתוח והתקדמות בתחום אבטחת המידע ויכולים למצוא יותר פתרונות המגנים עלינו מהתקפות סייבר למיניהן ונותנים לנו מגוון פתרונות גיבוי ואחסון כמו הענן עוד.

לסיכום, מרכזיות בענן מאפשרות לכל עסק להיות נגיש מכל מקום בכל נקודת זמן, חוסכות כוח אדם, זמן ומקום ומאפשרות לכל עסק להיות נגיש 24 שעות ביממה ולספק ביצועים טובים יותר, להגיע לקהלים חדשים ולטפל בלקוחות העסק בכל פינה על הגלובוס בקלות וביעילות תוך שמירת כל הנתונים, העלאה ומשיכה שלהם מהענן בצורה פשוטה ונגישה לכל מי שיש לו גישה לכך. אין ספק שזה יתרון עצום במיוחד לעסקים חובקי עולם ולעסקים עם נפח גדול ותעבורת נתונים גדולה שזקוקים לשרתי אחסון כמה שיותר מהירים ותקשורת מידית בן המחלקות השונות של העסק.