כפתור שיחה חוזרת לאתרי אינטרנט מבית אייפרקטיקום תקשורת פרקטית

צרו איתי קשר

נשמח לענות על כל שאלה

כאשר אנשים מחפשים את העסק שלך ומתעניינים במוצר או בשירות שאתה מספק, חשוב מאוד לאפשר להם לצור עם העסק שלך קשר מידי ונגיש.
ישנם כמה דרכים לעשות זאת, כאשר מספר הטלפון צריך להיות ברור ומוצג במקום נראה לעין באתר. אפשר כמובן להשתמש במספר מקוצר (עם כוכבית) וחשוב ביותר שיהיה כפתור שיחה חוזרת בכל מרכזיה וירטואלית שתתקין בעסק שלך.

חברתנו מתמחה במתן פתרונות תקשורת חכמים, המאפשרים לכל לשיחת טלפון רגילה לקבל מענה, בין אם מענה אנושי או קולי, ולשלוט על כל השיחות הנכנסות בצורה מוחלטת.

כך יקבל העסק שלך 100% מענה לכל שיחה, בין אם נענתה או לא ויאבד העסק פחות לקוחות כך שתוכל למקסם את ההפניות הכנסות אליו דרך כל פלטפורמה, לרבות דרך שיחות שהן האמצעי המהיר ועל פי רוב האיכותי ביותר.

מערכת מתקדמת שנותנת מענה לכ-ו-ל הלקוחות שמחפשים אותך

איך אנו עושים זאת? בעזרת סט כלים חדשני ומתקדם שכל עסק חייב להתקין אצלו כדי להגיע לכל הלקוחות בצורה המיטבית ביותר.
אחד השירותים היעילים ביותר שאנו מציעים בתחום הוא שירות כפתור שיחה חוזרת.

שירות Back-Up Call (שיחה חוזרת) המתבסס על טכנולוגיה המשתמשת בחייגן אוטומטי אשר קולטת את השיחות להן לא הספקת לענות או שיחות שנכנסו אחרי שעות הפעילות וכדומה.

פתרון הכרחי בכל עסק – כפתור שיחה חוזרת

ברוב המערכות הקיימות בשוק כיום ישנה אמנם אפשרות למענה קולי, אך בעזרת שירות שיחה חוזרת Back-Up Call החיים שלך כבעל עסק הופכים הרבה יותר קלים.

החייגן האוטומטי שלנו מוודא שתחזור לכל לקוח ללא יוצא מין הכלל! אחת לזמן שנקבע מראש, מבצע החייגן חיבור אוטומטי בין נציג בית העסק שלך ללקוח שפנה לעסק, עד אשר הלקוח נענה ומקבל שירות.
החייגן האוטומטי מנהל את כל השיחות שקיבלת ופספסת ודואג שנציג העסק יחזור לכל לקוח ללא יוצא מין הכול ל- 100% מענה ללקוחות שלך.

עם המערכת המקדמת שלנו לא תאבד אף לקוח ותשפר את אחוז ההמרה דרך האתר

כפתור שיחה חוזרת משוכלל זה הוא רק חלק אחד ממכלול שלם של פתרונות טלפון מתקדמים שחברת iPracticom מציעה ללקוחותיה.
אנו פועלים בתחום התקשורת הבין עסקית כבר שנים רבות ומקפידים להוסיף את כל החידושים האחרונים בתחום.

לרשות הלקוחות שלנו עומדים כל פתרונות התקשורת ברמה הגבוהה ביותר, בטכנולוגיות החדשות ביותר וכל מהפיצ'רים שאנו מספקים ללקוחות שלנו משרתים אותם בהצלחה ומביאים לתוצאות טובות יותר ללא עוררין, כאשר בעזרת הטכנולוגיות שלנו כל בית עסק יכול להרגיש בטוח ושקט, שהוא לא מפספס אף שיחה נכנסת ונותן מענה לכל סוג שיחה: כזאת שנותקה, שיחה שהלקוח השאיר פרטים, שיחה שעברה למענה הקולי ועוד, זאת בעזרת כפתור שיחה חוזרת וכלים נוספים.

בעזרת מערכות הטלפוניה והממשקים האינטרנטיים שלנו כל עסק מקבל תמיכה יוצאת דופן מכל כיוון ויכול לנצל את הכלים הללו להמרות רבות יותר ולבדיקת המרות עםמספר וירטואליוכך לתת שירות לקוחות יעיל ומהיר יותר במחירים נוחים.
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר להתקנת כפתור שיחה חוזרת פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם!