חייגן אוטומטי לא מבזבז לכם זמן המתנה - אייפרקטיקום תקשורת פרקטית

צרו איתי קשר

נשמח לענות על כל שאלה

חייגן אוטומטי הוא דוגמה למגוון כלים דיגיטליים חדשים, המגיעים אלינו בקצב מסחרר. אימיילים, הודעות דרך הרשת החברתית, השארת הודעה בדף יצירת קשר באתר, צ'אט וירטואלי ועוד דרכים חדשות ויצירתיות להגיע לקהל הלקוחות, צצות כל הזמן, אך נדמה שדווקא את הכלי הראשוני והיעיל מכולם שכחנו: הטלפון.

כל הדרכים להגיע ללקוחות שלך בעזרת חייגן אוטומטי

אמנם השימוש בטלפון ישיר לבית העסק נמצא בירידה מסוימת עקב ריבוי הכלים הנוספים עליהם דיברנו, אך כדי לסגור עסקה עדיין שיחת טלפון וקשר ישיר ובלתי אמצעי עם האדם העומד מאחורי המוצר / השירות בו אנו מתעניינים, זו הדרך האמינה ביותר, הנוטעת בנו את תחושת הביטחון האישי, והרבה פעמים על סמך הרגשה זאת נדע אם אנו יכולים לסמוך על בית עסק זה או לא, כאשר הכלים הטכנולוגיים האחרים לא כל-כך מאפשרים לנו זאת.

בעזרת חייגן אוטומטי לא מבזבזים זמן המתנה על הקו

חברת iPracticom מתמחה בפתרונות תקשורת לעסקים המתאפיינים בטכנולוגיה מתקדמת ובמחירים שווים לכל כיס כשאחד הכלים היעילים ביותר, בעזרתו ניתן לשמר לקוחות ולהגיע ללקוחות חדשים הוא חייגן אוטומטי.
ראשית, חשוב לזכור: מספר הטלפון באתר הוא כלי חשוב מעין כמהו ולקוחות רבים עדיים יעדיפו להשתמש בו על פני השארת הודעת טקסט במייל וכדומה, ולכן, חשוב מאוד להציב את מספר הטלפון בצורה ברורה ובמקום בולט באתר, בין אם זה בכותרת או בחלק התחתון או במקום אחר.
עכשיו יש לכם אפשרות ליהנות מכלי חזק ויעיל שיהפוך את מספר הטלפון הפשוט הזה לשחקן מרכזי במשיכת הלקוחות ושירות הלקוחות בעסק.
באמצעות כפתור "שיחת חינם" שיותקן באתר בית העסק שלך, יוכל הגולש להשאיר את מספר הטלפון שלו והמערכת תייצר "שיחה חמה" עם בית העסק באופן מידי!

כל שנייה קובעת מול הלקוח

בעזרת מערכת Callback (שירות Click&Call) והחייגן האוטומטי בית העסק יצור קשר עם הגולש / לקוח פוטנציאלי עד למענה!

איך חייגן אוטומטי עובד?

  • כפתור מופיע באתר שלך ומציע לגולש להשאיר טלפון ולקבל מענה מידי (בשעות הפעילות) מבית העסק והשיחה מתבצעת בתוך דקות ספורות מרגע השארת הפרטים.
  • שירות Click&Call מתבסס על טכנולוגיה משוכללת הקולטת את הפניות מאתר האינטרנט שלך ומבצעת חיבור מידי עם בית העסק.
  • במידה ולא היה מענה, התיעוד נרשם בחייגן והוא מבצע מספר פעולות עד שמתבצע חיבור בין הגולש לבית העסק, בלי מאמץ, בלי צורך לזכור או לרשום. חייגן אוטומטי מבצע את העבודה ומוודא שלא תשכח אף גולש/לקוח!

השירות פשוט לשימוש, אינו דורש התקנה, הוא נוח לתפעול ומעניק לך יכולת טובה יותר להניע גולשים באתר ליצור קשר איתך, להשאיר פרטים, והכי חשוב: להגדיל בעשרות אחוזים את קידום המכירות ושיפור שירות הלקוחות באתר.

לפרטים וייעוץ ללא עלות פנה אלינו ונשמח לעמוד לרשותך בהקדם