בלוג - אייפרקטיקום פתרונות תקשורת
פתרונות תקשורת

מענה קולי

בלוג | אין תגובות

מענה קולי זה מהשירותים הטכנולוגיים והמתקדמים מבית חברת iPracticom המספקת פתרונות תקשורת חדשניים המשרתים את העסק שלך ונותנים לו מעטפת של 360 מעלות בכל הקשור לטלפוניה, חייגן אוטומטי וכו'.

קראו עוד
שיחות חינם

שיחות חינם

בלוג | אין תגובות

בעולם העסקי היום, הקרב על הלקוחות רק הולך וגובר משנה לשנה. התחרות גדלה, המבחר גדל ויחד עם ההתפתחות הטכנולוגית הענפה ישנם יותר בעלי עסקים המחפשים לעצמם פתרונות תקשורת מובלים ונישה מסוימת בה יוכלו לבלוט ויתרונות בהם יוכלו להשתמש, הן על מנת למשוך לקוחות חדשים, והן על מנת לשמר לקוחות קיימים.

קראו עוד
חייגן אוטומטי

חייגן אוטומטי

בלוג | אין תגובות

חייגן אוטומטי הוא דוגמה למגוון כלים דיגיטליים חדשים, המגיעים אלינו בקצב מסחרר. אימיילים, הודעות דרך הרשת החברתית, השארת הודעה בדף יצירת קשר באתר, צ'אט וירטואלי ועוד דרכים חדשות ויצירתיות להגיע לקהל הלקוחות, צצות כל הזמן, אך נדמה שדווקא את הכלי הראשוני והיעיל מכולם שכחנו: הטלפון.

קראו עוד
נציג וירטואלי לבעלי אתרים

נציג וירטואלי לבעלי אתרים

כללי | אין תגובות

קשה לפספס את השירות הייחודי הזה, ובעלי עסקים רבים שיש ברשותם אתר מציעים אותו ללקוחותיהם צ'אט וירטואלי לאתר הינו שירות ייחודי המוצע לכם על ידי אייפרקטיקום, שירות מהתאים לעסק בכל תחום וגם בכל סדר גודל. זהו תוסף דיגיטלי חשוב ומתוחכם מאד לאתר, המייעל את תהליך העבודה ובעיקר מספק ללקוח מענה מהיר, מבלי שיצטרך להמתין לו זמן רב.

קראו עוד
IP_Services_Header_1920x600

מערכת תזכורות קוליות

בלוג | אין תגובות

ניהול של עסקים בימינו הפך להיות מאוד מאתגר מבחינת רבות ואחת מהסיבות לכך זו התחרות הגדולה. בכל התחומים שבהם מתנהלים עסקים פרטיים בגדלים שונים מורגשת התחרות כי תמיד יש עוד בעלי עסקים שמציעים בדיוק את אותו שירות שגם אנחנו מוכרים.

קראו עוד
IP_Business03_Header_1920x600

יתרונות המוצרים הווירטואליים לעסק

בלוג | אין תגובות

רוב בעלי העסקים מכירים זאת היטב: אנחנו רואים שבתחום שלנו יש לנו מתחרים שקמים בכל יום מחדש, מה שמאתגר אותנו עוד יותר. אם בעבר יכולנו להיות רגועים כבר מעצם העבודה שהיה לנו אתר אינטרנט פעיל, הרי שהיום זה לא בדיוק כך כי אם האתר לא יעמוד בקצב ובציפיות של הגולשים הרי שלא ימלא את ייעודו.

קראו עוד
מרכזיות מותאמות לעסקים

מרכזיות מותאמות לעסקים

בלוג | אין תגובות

מי שחשב לרגע שרק הפקידות בעסק יצטרכו ללמוד כיצד עובדת המרכזייה ואיך להפיק ממנה את הטוב ביותר טעה. למעשה כל העובדים יעשו שימוש בפונקציות השונות של המרכזייה על בסיס יום יומי ולכן חשוב כל כך לתת על הנושא הזה את הדעת ותמיד עדיף לבחור מרכזייה שתהיה כמה שיותר ידידותית למשתמש.

קראו עוד
תזכורות קוליות

מענה קולי בכל רגע לכל לקוח

בלוג | אין תגובות

בעידן שבו כולנו חיים יש אלמנט אחד שאי אפשר להתעלם ממנו והוא: התחרות. אנחנו מרגישים את התחרות הקיימת בין כל סוגי העסקים בכל התחומים וזה ממש לא משנה על איזה סוג של עסק מדובר. לכן, אם גם אתם מנהלים היום חנות וירטואלית, משרד עורכי דין או כל עסק אחר אתם בוודאי מרגישים את התחרות הלא פשוטה שמחכה לכם בכל פינה.

קראו עוד
חייגן אוטומטי

מרכז שירות חכם

בלוג | אין תגובות

בעידן שבו אנחנו חיים זה ברור יותר ויותר: אם לא ניתן מענה לכל לקוח שמתקשר אלינו לא באמת נצליח לעמוד בתחרות הגדולה. זה נכון לגבי כל סוגי העסקים באשר הם, בין אם מדובר על עסקים שמוכרים מוצרים שונים ובין אם מדובר על עסקים שהמהות שלהם היא לתת שירות כזה או אחר.

קראו עוד